Hakkımızda

Robot Teknolojileri

Cobro Robot teknolojileri olarak İşbirlikçi robotlar hakkında bilgi, tecrübe, arge ve proje çözümleri ile ilk akla gelen firma olmak hedefimiz...

Cobro Robot Teknolojileri

Cobro Robot Teknolojileri 2023 yılında, Pendik'teki ofisi ile hizmete başlamıştır. Kuruluş gayesi, endüstride artan bir ihtiyaç haline gelen robotik otomasyon taleplerine, ana odak noktası olan işbirlikçi robotlar (cobot) başta olmak üzere endüstride kullanılan robotlarla anahtar teslim çözümler sunmaktır.

Müşterilerinin taleplerine yenilikçi çözümlerle cevap verebilmek adına arge faaliyetleri yürütüp, yine yenilikçi teknolojileri takip ederek eşsiz çözümler geliştirmeyi düstur edinmiştir. Türkiye’de cobot denince ilk akla gelen firma olma hevesimize ulaşmak en büyük gayemizdir. Cobro Robot Teknolojileri, bu hedefe ulaşmak için, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst safhada tutmanın, sürdürülebilir bir işleyiş ve çevreyi korumak için de kurumsal kimlik, özgün kültür ve politikaların devreye alınmasının büyük önem arz ettiğinin bilinciyle hareket etmektedir.

Faaliyetlerine 2023 yılında başlamış olsa da, şirketin temel yapısının oluşması, kurucusunun endüstrideki 15 yılı aşkın arge ve robotik otomasyon sistemleri deneyimine dayanmaktadır.

Kurucu kadronun kurumsal ve orta ölçekli firmalarda arge faaliyetleri yürütme ve Türkiye’nin en önde gelen global ölçekli robot üretici firmalarında yüksek bütçeli robotlu otomasyon projeleri yürütme, müşteri ihtiyaçlarına konsept çözümler sunma gibi deneyimleri bulunmaktadır. Bu bağlamda firmamız değer odaklı, özgün bir kültür temeli üzerine kurulmaktadır.

İleri teknoloji firması olarak ülkemizi uluslararası pazarda temsil etme hedefi olan firmamız, ülkemizin yoğun ihtiyaç duyduğu ihracat açığımızı kapatmaya yönelik hamlelerle, hem ülkemize fayda sağlayacak, hem de dünya ekonomisine katkıda bulunacaktır.

Robotik çözümleri hakkında yardıma mı ihtiyacınız var? Hemen bize ulaşın!

Scroll to Top